دیتاشهر با توجه به تجربه همراهی ۲ ساله با کاربران خود و بررسی رفتار و نیازمندی های شما در این مدت تصمیم به ایجاد تغییراتی در ساختار خود کرده و  امروز مفتخر هستیم که این تلاش ها به سرانجام رسیده و می توانیم محصول جدید دیتاشهر را مطابق با نیازهای شما بازطراحی کنیم.

با توجه به آنالیزها و بررسی های انجام شده بر روی دیتایی که طی دو سال فعالیت کاربران به وجود آمده است که در زیر بخشی از موارد مهم آن را مشاهده میکنیم بر آن شدیم که محصول جدیدمان بیشترین تطابق را با خواسته ها و نیاز شما داشته باشد.

  • حدود ۲۰ درصد از حاضری های دیتاشهر در حوزه گردشگری بوده است
  • حدود ۱۵ درصد مکان هایی که در دیتاشهر ثبت شده اند در حوزه گردشگری بوده اند
  • حدود ۱۰۰۰ گردشگر و تور لیدر در دیتاشهر فعالیت مرتبط و مفید داشته اند.

 

پس از بررسی های انجام شده شروع به بازطراحی دیتاشهر کردیم. در این فرایند نیاز به تغییرات زیرساختی احساس می شد تا بتوانیم در کنار ایجاد محصولی که منطبق با نیاز کاربران باشد کیفیت و اطمینان به عملکرد برنامه را هم به حد مطلوب برسانیم. از همین رو تیم فنی و محصول دیتاشهر در یک پروسه فشرده شش ماهه توانست محصولی جدید ارائه دهد. پلتفرمی که از این پس به نام یوتوپین میشناسیمش.

 

اما یوتوپین چیست؟

این نام از کلمه یوتوپیا الهام گرفته شده است. شعار ما در یوتوپین این است که هرکس می تواند به ساخت آرمان شهری که همه در آرزویش هستند کمک کند. اولین گام در این راه شناخت دنیای پیرامونمان است. مطمئنا شگفتی های بی پایانی در جای جای این کره خاکی وجود دارد که از آنها بی خبریم. اینجا میخواهیم دنیا را بشناسیم. میخواهیم تجربه های خود را از طبیعت و مردم و فرهنگ های گوناگون به اشتراک بگذاریم. در دل زمین سفر کنیم و غرق در زیبایی های آفرینش شویم. یوتوپین رسالت خود را در ایجاد بستری می بیند که همه عاشقان زمین و علاقمندان به سفر و گردشگری را گردهم آورده و بتواند به عنوان یک دستیار تمام عیار نیازهای آن ها را برآورده کند.

شما اگر قصد سفر دارید (حتی اگر مقصدتان یک پارک خلوت برای آرامش عصرگاهی باشد) یوتوپین ابزاریست که از شروع تا پایان همراه شماست. شما را راهنمایی می کند. خاطرات سفرتان را ثبت می کند. برای شما همسفر پیدا میکند و ده ها قابلیت دیگر که می توانید همین الان نصب کنید(لینک دانلود) و ببینید.

دوستانی که تا اینجای مسیر دیتاشهر همراه ما بوده اند از این پس می توانند در یوتوپین از همه امکاناتی که قبلا بوده همچنین قابلیت های جدیدی که در حوزه سفر و گردشگری برایشان مهیا شده است، استفاده کنند.

شما در یوتوپین شاهد تغییرات و قابلیت های جدیدی خواهید بود که برخی از آنها را در زیر آورده ایم:

 

صفحه خانه: در این بخش شما می توانید حاضری ها و سفرنامه های دوستان تان و مکان هایی که دنبال کرده اید را مشاهده کنید

 

صفحه اکسپلور: بخش جدیدی اضافه شده که میتوانید حاضری های جذاب را در دسته بندی های مختلف ببینید و مکان های جدیدی کشف کنید.

 

حاضری بدون اینترنت: میخواهید حاضری بزنید ولی در آن لحظه اینترنت ندارید؟ بدون اینترنت حاضری خود را ثبت کنید و بعدا آن را ارسال کنید.

 

و بخش هیجان انگیز ماجراجویی است: شما در این قسمت میتوانید سفرنامه های خود را به شکلی جذاب و راحت بسازید و با دوستان تان به اشتراک بگذارید 

 

و البته از این پس نگران مقصد سفرهایتان نباشید چون یوتوپین به شما بهترین تورها را پیشنهاد می‌کند. کافیست گشتی در یوتوپین بزنید و مقصد را انتخاب کنید و تور مورد نظر را خریداری کنید.