تور ماسال

مرتب سازی بر اساس:

ماسال یکی از زیباترین نقاط در خطه شمال است که در کنار کوه‌های تالش در استان گیلان قرار گرفته است. این منطقه یکی از ییلاق‌های مهم گیلان است که دلیل طبیعت بی‌نهایت زیبایش با نام عروس گیلان نیز شناخته می‌شود، و در بین انواع مختلف تور گیلان بسیار پرطرفدار است و سالانه گردشگران بسیاری به خصوص در فصل تابستان به اینجا سفر می‌کنند. یوتوپین، تورهای متنوع و متعددی را برای سفر به این منطقه زیبای شمال فراهم کرده است. تا بتوانید با استفاده از این تورها، سفری فوق‌العاده خاص به این منطقه رویایی در شمال کشور را تجربه کنید.

در اینجا ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا سفر به ماسال از بین انواع مختلف تور شمال، طرفداران بیشتری دارد و نزد گردشگران محبوب‌تر است؟ در ادامه این مطلب با یوتوپین همراه باشید تا پاسخ این سوال را به دست بیاورید.

تورهای گروهی ماسال، بهترین نوع سفر به این منطقه

تورهای گروهی ماسال یکی از پر فروش‌ترین تورهای یوتوپین است که اکثرا در قالب تورهای دو و سه روزه ارائه می‌شود. در این تورهای گروهی، خستگی ناشی از سفر بسیار کاهش می‌یابد، زیرا قبل از رسیدن به ماسال در جنگل گیسوم توقف صورت می‌گیرد و پس از استراحت و رفع خستگی دوباره مسیر رسیدن به ماسال از سر گرفته می‌شود. شما می‌توانید برای دیدن اطلاعات کامل درباره این تورها اپلیکیشن یوتوپین را نصب کنید و تور گروهی مناسب ماسال را برای خودتان رزرو کنید.

سوالات متداول تور ماسال