تور جزیره هرمز

مرتب سازی بر اساس:

خلیج فارس و سواحل جنوبی ایران پر از جاذبه‌های طبیعی و بی‌نظیر است که هر ساله افراد زیادی را به سوی خود جلب می‌کند. از میان این همه مکان دیدنی در جنوب ایران، جزیره زیبای هرمز یکی از بهترین‌هاست. برای کسانی که به دنبال یک تور داخلی متفاوت و خاص هستند، جزیره هرمز با اختلاف بهترین پیشنهاد خواهد بود! اما چرا؟! چرا جزیره هرمز انقدر برای همه محبوب است؟ چه چیز، هرمز را از سایر جزایر ایران متمایز کرده؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

بهترین زمان تور هرمز معمولا در فصل‌های پاییز و زمستان با اقبال بیشتری مواجه می‌شود. در شرایطی که بسیاری از نقاط کشور ایران در خواب زمستانی قرار دارند، آب و هوای معتدل و دلپذیر جزیره هرمز در این ایام باعث می‌شود که بسیاری به فکر خرید تور هرمز بیفتند.

البته مشتاقان تور جزیره هرمز در فصل بهار هم کم نیستند. در این ایام هنوز آب و هوا عالی است و سرزندگی بهار به بهترین شکل ممکن در این جزیره کوچک جنوبی ایران وجود دارد. تابستان اما شرایط متفاوت است. هوا در این فصل به شدت گرم و شرجی است و عموم دوست‌داران سفر، جزیره هرمز را در این ایام بازدید نمی‌کنند. اما نکته مهم اینجاست که جزیره هرمز در این ایام بسیار خلوت است و کسانی که دوست دارند در این جزیره به سکوت و صلح و آرامش برسند و یا جاهای دیدنی جزیره هرمز را در خلوتی بازدید کنند و عکس‌های یادگاری ایده‌آلی ثبت کنند، گرمای هوای جزیره هرمز را تحمل می‌کنند و در فصل تابستان تور جزیره هرمز را خریداری می‌کنند.

سوالات متداول تور جزیره هرمز