تور کاشان

مرتب سازی بر اساس:

گلاب کاشان نیازی به معرفی ندارد. شهرت جهانی گلاب کاشان باعث شده تا بسیاری از مردم دنیا، ایران را به گلاب کاشان بشناسند. هر ساله تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی در فصل بهار به کاشان سفر می‌کنند تا در سنت کهن گلابگیری با اهالی این شهر همراه شوند. تور گلاب‌ گیری کاشان یک تجربه بی‌نظیر از ترکیب زیبایی‌های طبیعی و تاریخی است. شهر کاشان، با مزارع گل محمدی فراوان خود، مقصدی ایده‌آل برای علاقه‌مندان به عطر و رنگ گلاب است. در تور گلاب گیری کاشان، شما فرصت دارید تا به عمق تاریخ و فرهنگ محلی این منطقه پی ببرید و در عین حال عطر آرامش بخش گلاب را استشمام کنید. در ادامه قصد داریم به خوشبوترین تور داخلی یوتوپین بیشتر بپردازیم!

زمان مناسب برای تور گلاب ‌گیری کاشان

تور گلاب ‌گیری کاشان یک تجربه فوق‌العاده است که به شما امکان می‌دهد به دل طبیعت بروید و عطر گلاب را استشمام کنید و با کیفیت‌ترین گلاب را خریداری کنید. زمان مناسب برای شرکت در این تور فصل بهار است، زیرا در این فصل، مزارع گل محمدی کاشان به طراوت و زیبایی بیشتری می‌رسند. اما به شکل دقیق‌تر، اوایل اردیبهشت تا اوایل خرداد بهترین زمان برای تور گلاب گیری کاشان است. در این بازه
زمانی جنب و جوش فراوانی در شهر حاکم است. مردم محلی دستگاه‌های سنتی تهیه گلاب را راه ‌آندازی می‌کنند و با آیین و سنت‌های کهن خود، گلاب گیری را انجام می‌دهند.

سوالات متداول تور کاشان