فیلیپین 13 تا 22 بهمن

فیلیپین ۱۳ تا ۲۲ بهمن


مبدا حرکت:تهران
حمل و نقل:هواپیما
ظرفیت گروه:15
درجه سختی:1 از 5

مناسب عموم افراد؛ پیاده‌روی در مسیر صاف و هموار

مدت تور:۹ شب و ۱۰ روز
زمان حرکت:۱۳ بهمن

توضیحات تور

کد لیدری
1111


تور 9 شب و 10 روز فیلیپین
4 شب مانیل + 5 شب پالاوان


تاریخ حرکت: 13 بهمن ساعت 04:30 از فرودگاه امام خمینی
استاپ در فرودگاه دبی 2 ساعت و 20 دقیقه


تاریخ برگشت: 22 بهمن ساعت 17:30 از فرودگاه مانیل
استاپ در فرودگاه دبی 2 ساعت و 5 دقیقه


ایرلاین امارات


هزینه سفر:
به ازای هر نفر در اتاق دبل 1790 دلار + 69/900/000 تومان
به ازای هر نفر در اتاق سینگل 2490 دلار + 69/900/000 تومان
کودک 4 تا 11 سال با تخت 1290 دلار + 64/900/000 تومان
کودک 2 تا 4 سال بدون تخت 790 دلار + 64/900/000 تومان
کودک زیر 2 سال 90 دلار


هتل 5 ستاره با صبحانه


برنامه سفر:
روز اول: سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. پس از رسیدن به مانیل و کنترل گذرنامه و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم تا در اولین عصر ورودمان به استراحت در هتل مجلل خود پرداخته یا با استفاده از پیشنهادات راهنما با پایتخت فیلیپین بیشتر آشنا شویم.


روز دوم: در دومین روز سفرمان در گشتی نیم روز، به همراهی راهنمای محلی با مانیل شهر پر هیاهو بیشتر آشنا خواهیم شد . گشت شهری امروزمان شامل بازدید از پارک ریزال که محل اعدام قهرمان ملی این کشور است ، قلعه اسپانیایی سانتیاگو، کلیسای سن آگوستین، و مرکز خرید آسیا که یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست خواهد بود. در ادامه از خیابان آیالا در ماکاتی که از مهمترین مناطق تجاری و اقتصادی مدرن فیلیپین است و پارک یادبود آمریکایی که در آن می توان یادبود بیش از 37 هزار سربازی که در جنگ جهانی دوم کشته‌ شده‌اند را دید بازدید خواهیم کرد و پس از صرف ناهار به میزبانی یوتوپین در یکی از رستوران های محلی، به هتل محل اقامتمان باز خواهیم گشت.


روز سوم:
امروز وقت آزاد این امکان را به ما خواهد داد که زمان بیشتری رادر این شهر پر جاذبه صرف کنیم و از دیدنی های این شهر زیبا بازدید نماییم یا به پیشنهاد راهنما یکی از تورهای اختیاری مانند گشت تمام روز به استان پامپانگا که به گفته برخی بهشت شکم گردان است، یا گشت آبشار پاگسان‌هان که برای علاقه مندان به کوه نوردی و قایق سواری در رودخانه های خروشان پیشنهاد می شود را انتخاب کنیم. همچنین می توانیم به رستوران اسکودرو که در کنار آبشاری به همین نام واقع شده برویم و ناهار را در کنار آبشار میل کنید یا سفری به آتشفشان پیناتوبو داشته باشیم. لازم به ذکر است که برنامه های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و برآورد هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.


روز چهارم:
امروز این فرصت را خواهیم داشت تا از جاذبه‌های باقیمانده شهر مانیل لذت ببریم یا سری به مراکز خرید جذاب آن بزنیم.


روز پنجم:
امروز صبح، هتل را به مقصد فرودگاه ترک خواهیم کرد. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها وانتقال به هتل می توانیم از چند ساعت باقیمانده شب، برای آشنایی با پالاوان استفاده کنیم.


روز ششم:
در گشت امروزبه بازدید از مزرعه کروکدیل ها می‌رویم و از نزدیک با زندگی این جانوران و برخی پستانداران رو به انقراض نیز آشنا شویم. بعد از آن و پس از گشتی کوتاه و بازدید از بازار، به دیدن موزه و کلیسای پالاوان خواهیم رفت. همچنین ناهار را به میزبانی یوتوپین در یکی از رستوران های محلی صرف خواهیم کرد.روز هفتم:
امروز برای استفاده از پارک آبی پالاوان هتل را ترک می‌نماییم و ساعاتی را به ورزش‌های آبی و استراحت می‌پردازیم.
روز هشتم:
امروز با وقت آزادی که داریم می توانیم از امکانات تفریحی محل اقامتمان استفاده کنیم و یا به گشت اختیاری پارک ملی پوئرتو پرینسسا برویم که از آثار ثبت شده یونسکو است و می توانیم به قایق سواری بپردازیم.
روز نهم:
امروز نیز با وقت آزادی که در اختیارمان است می توانیم به دیدن جزایر خلیج هوندا بِی می رویم و از مناظر خیره‌ کننده حاشیه ماسه‌ای جزیره "لولی" که در هنگام جزر از آب بیرون آمده و با مد به زیر آب می‌رود دیدن می کنیم. در این جزیره می توان به تفریحاتی نظیر غواصی و شنا بپردازیم و یا از حمام آفتاب لذت ببریم.
روز دهم:
هنگام بازگشت به خانه فرا رسید. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می نمائیم. هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با یوتوپین برنامه ریزی کرده ایم.
مدارک مورد نیاز:
* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)
1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی
الف) مدت اعتبار حداقل 9 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم
ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.
2) 3 قطعه عکس 3.4 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد. حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
3) اصل یا کپی واضح از تمام صفحات شناسنامه
4) گواهی تمکن به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک با معادل نرخ دلار آمریکا.
* حداقل موجودی برای هر نفر معادل 3000 دلار آمریکا باشد.
۵) اصل و ترجمه مدارک شغلی
*تکمیل فرم مشخصات فردی بصورت کامل و دقیق
* حضور کلیه مسافرین در سفارت الزامی می‌باشد.
لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.قبل از رزرو با شماره 02191002210 تماس بگیرید.

خدمات

بلیط رفت و برگشت هواپیما

اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه

ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی

اخذ ویزا

گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

بیمه مسافرتی