tour-details
تکمیل
tour header
تکمیل
tour-details
تکمیل
tour-details
تکمیل
tour-details
تکمیل
tour-details
تکمیل
tour-details
تکمیل
tour-details
تکمیل
tour header
تکمیل
tour-details
tour-details
tour-details
tour-details
tour-details
tour-details
tour-details

دریاچه الیمالات و ساحل نور ۲۲ تیر

مجری تور:2222

امتیاز تور: 4.1از 5(4.1 نظر)

تورلیدر: هانیه حسنیheader details

کلاس تور:اقتصادی

مدت سفر:
1 روزه
تاریخ رفت:
۱۴۰۳/۴/۲۲
مبدا:
تهران، آرژانتین بیهقی
مقصد:
نور
حمل و نقل:
اتوبوس 44 نفره توریستی
رده سنی:
از 1 تا 100 سال
اندازه گروه:
38 نفر
درجه سختی:
1 از 5

مناسب عموم افراد؛ پیاده‌روی در مسیر صاف و هموار


زمان‌بندی

گشت‌ها

خدمات

نقشه

امکانات رفاهی مقصد

لوازم مورد نیاز در سفر

توضیحات و شرایط سفر

زمان‌بندی

تاریخ رفت:۱۴۰۳/۴/۲۲

ساعت رفت:04:00 صبح

تاریخ برگشت:۱۴۰۳/۴/۲۲

زمان برگشت:عصر

زمان تقریبی رسیدن به تهران:شب

گشت‌ها

يک تور شاد و هيجان انگيز كه تو اين تور هم جنگل داريد ودریاچه و هم منظره كوه و هم ساحل دريا و كلي تفريحات مثل قایق سواری و ... در این تور 1 روزه شاد شما بازدید خواهید داشت از : 1) دریاچه زیبای الیمالات در چمستان نور .دریاچه الیمالات به‌دلیل قرارگیری در میان جنگل، مناطق استوایی را برایتان تداعی می‌کند. بخشی از مسیر دسترسی به دریاچه‌ از میان درختان سربه‌فلک‌کشیده می‌گذرد و چشم‌اندازهایی بی‌نظیر را ارائه می‌دهد؛ به‌طوری که احساس می‌کنید در یکی از بهترین مسیرهای طبیعت گردی ایران حضور دارید.خوشبختانه امکانات رفاهی متعددی از جمله پارکینگ، رستوران، فروشگاه، سرویس بهداشتی، شهربازی کوچک و آلاچیق برای راحتی حال گردشگران تعبیه شده است. همچنین اگر به ماهیگیری و قایق‌سواری علاقه‌مند هستید، تجهیزات و وسایل مورد نیاز را می‌توانید در همین مکان تهیه کنید. قایق‌سواری روی این دریاچه‌ و تماشای طبیعت زیبای اطراف آن تا مدت‌ها از خاطرتان نخواهد رفت. 2) ساحل زیبای شهر نور . قدم زدن و عکاسی در ساحل زیبای خزر و استفاده از تفریحات دریایی. یه هدیه ویژه هم برای همسفرانی که بصورت گروهی ثبت نام می کنن تو این تور گروههای 7 نفره ثبت نام نفر هفتم رایگان خواهد بود. در ضمن سعی شده تا تاریخچه این منطقه بصورت بروشوری تهیه و جهت اطلاع و آگاهی بیشتر شما عزیزان در اتوبوس در اختیار شما قرار گیرد.به بهترین سفرنامه نویسی در این تور از طرف کد 2222 یوتوپین یک سفر رایگان از مجموعه تورهای یک تا دوروزه فصل بهارکد 2222 تعلق خواهد گرفت.

برنامه سفر:


خدمات تور

وعده غذایی:

روز اول: صبحانه، میان وعده


خدمات:

صبحانه سلف عالی

پذیرایی داخل اتوبوس

عصرانه سبک در ماشین

بیمه مسافرتی

راهنمای گردشگری

ناهار و شامامکانات رفاهی مقصد

آنتن‌دهی تلفن همراه

سرویس بهداشتی

سوپرمارکت

رستوران

پارکینگ


لوازم مورد نیاز در سفر

لوازم ضروری:

کارت شناسایی معتبردارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی:

زیر انداز شخصی

توضیحات قبل از سفر

هزینه ورودی ها با تور و هزینه تفریحات جانبی با مسافر می باشد. حمل هرگونه مشروبات الکلی و مواد مخدر در تور ممنوع می باشد. از همراه داشتن هرگونه اشیا قیمتی و وجه نقد زیاد در تور خودداری فرموده و مسئولیت نگهداری آنها با خود مسافر می باشد.


شرایط و مقررات

15 دقیقه قبل از حرکت در محل حاضر باشید. چیدمان صندلی اتوبوس با اولویت زوجیت و زمان ثبت نام می باشد و در هر صورت نظر راهنمای تور ملاک پذیرش خواهد بود. درصورت عدم ایجاد شرایط مناسب و یا ممانعت ایجاد شده برای انجام گشت ها با نظر راهنمای تور گشت جایگزین می گردد. همسفران عزیز می بایست در تایم اعلام شده توسط راهنمای تور در محل مورد نظر و یا اتوبوس حاضر بوده و تاخیر بیش از 15 دقیقه منجر به حرکت تور خواهد گشت و همسفران جا مانده می بایست خود را به تور برسانند.


قوانین کنسلی تور

از زمان ثبت نام تا 48 ساعت قبل از حرکت تور شامل 70 درصد جریمه می‌شود. از 48 ساعت قبل از سفر تا زمان حرکت تور وجهی عودت داده نمی‌شود.


تور اقتصادی

هزینه پایین تور

حمل و نقل با وسیله نقلیه معمولی

اقامتگاه معمولی

پذیرایی محدود


امتیاز مجری تور
4.1از 5

6 نظر

این عدد میانگین امتیازاتی است که مسافران به کیفیت برگزاری تورهای گذشته‌ی این مجری از جمله کیفیت اقامتگاه، حمل و نقل، وعده غذایی، گشت ها و تورلیدر داده‌اند.